Wśród wielu różnorodnych dostawców odzieży myśliwskiej, jednym z bardziej popularnych, całkiem zasłużenie, jest firma Jahti Jakt, dostarczająca myśliwym profesjonalnych zestawów odzieży myśliwskiej, zapewniających bezpieczeństwo, komfort i wygodę podczas każdego polowania. Generalnie rzecz ujmując, można nawet powiedzieć, iż jest to producent ze ścisłej czołówki, który, obok dostawców takich jak chociażby Harkila, czy też Fjall Raven, zapewnia dostawy wysokiej jakości odzieży myśliwskiej. Jest to co prawda odzież dość kosztowna, niemniej jednak, profesjonalni myśliwi bardzo sobie cenią tego producenta, za jakość dostarczanej odzieży, oraz za zastosowane w produkcji nowoczesne technologie.

Zalety zestawów odzieży myśliwskiej Jahti Jakt.

Jahti Jakt, jako jeden z bardziej uznanych, fińskich producentów odzieży dla myśliwych, stale dokłada wszelkich starań, aby produkowane przez niego zestawy dostarczały myśliwym wszystkiego tego, co najbardziej potrzebne w czasie polowania. Znajdziemy tutaj nowoczesne materiały, które w połączeniu z membraną Air-Tex2, zapewniają wysoki poziom wiatro szczelności oraz wodoodporności. Dzięki temu też, nawet w dni pochmurne i deszczowe, można zachować prawidłowy poziom gospodarki termicznej, która przecież przekłada się bezpośrednio na samopoczucie, wygodę oraz komfort podczas polowania.

Przykładowy zestaw odzieży Jahti Jakt AMUR – 2 W 1

Dla przykładu możemy tutaj przedstawić zestaw odzieży dostarczany przez Jahti Jakt, czyli zestaw Amur 2 w 1. Składający się kurtki z polarową podpinką oraz spodni z wspomniana wyżej membraną Air-tex2. Kurtka wyposażona jest w wysoki kołnierz oraz ocieplany kaptur, co doskonale gwarantuje zabezpieczenie przed przewianiem. Pod pachami zlokalizowane są wywietrzniki, zaś na łokciach, ramionach, kolanach i spodzie nogawek znajdziemy wzmocnienia, zapewniające większe bezpieczeństwo całego zestawu. Kurtka posiada aż 11 kieszeni, zaś w rękawach wyposażona jest w specjalne ścigacze na rzepy. Spodnie wchodzące w skład zestawu mają podwyższony stan, i dodatkową regulację obwodu pasa, poprzez gumkę oraz rzepy. Dodatkowo spodnie wyposażone są w 6 pojemnych kieszenie, w dwie kieszenie cargo zapinane na zatrzaski. Wspomniana membrana Air-Tex2, gwarantuje zabezpieczenie myśliwego przed przewianiem i przemoczeniem w trakcie polowania. Polarowa podpinka kurtki, stanowi tutaj także samodzielny element i można ja po prostu odpiąć i nosić samodzielnie.

Podsumowanie

Koszt zestawu jest co prawda dość wygórowany bowiem trzeba będzie się tutaj liczyć z wydatkiem rzędu 1049 PLN (w sklepie internetowym nalowy.pl), niemniej jednak należy przyznać, iż jest to jak najbardziej dobry i profesjonalny zestaw, który będzie w stanie zagwarantować każdemu myśliwemu wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie polowania. Dzięki temu zestawowi, można także w lesie czuć się wygodnie i komfortowo niezależnie od panujących w lesie warunków atmosferycznych. Jednym słowem jest to bardzo dobry zestaw odzieży myśliwskiej, zaś sam producent, podkreśla tym samym swoje miejsce w ścisłej czołówce dostawców odzieży myśliwskiej.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *