Co roku setki fanów muzyki country zjeżdżają się do Mrągowa by bawić się do skocznych rytmów w sercu Mazur. Mrągowo warto odwiedzić też poza sezonem – bogata oferta hotelowa ośrodków wyposażonych w rozmaite udogodnienia pozwoli nam przebierać w ofertach.

Wielką atrakcją miasta jest jezioro Czos, po którym organizowane są rejsy. Nad brzegiem jeziora wybudowano kilka hoteli. Jednym z nich jest hotel Huszcza. To niedrogi ośrodek, wyposażony w salę konferencyjną, saunę oraz siłownię. Wynajmiemy w nim pokój już w cenie 100 złotych za dobę hotelową. Nad jeziorem Czos leży także Hotel Mercure Mrągowo Resort&Spa, który wcześniej funkcjonował pod nazwą Mercure Mrongovia. To bardziej luksusowy obiekt zdolny pomieścić ponad trzystu gości, oddając do ich dyspozycji saunę, solarium, jacuzzi i salę konferencyjną.

W tym samym rejonie znajdziemy także Hotel Solar Palace Spa&Wellness. Hotel stawia na indywidualność gości oferując starannie wyposażone pokoje, ciche sąsiedztwo, staw z prywatną plażą i kącik zabaw dla dzieci. Skorzystamy w nim również z odnowy biologicznej oraz zorganizujemy spotkanie biznesowe.

Hotel Anek położony jest w spokojnej, ogrodzonej okolicy. Zaprasza wszystkich gości, mając w pamięci także osoby niepełnosprawne – na terenie hotelu znajdziemy specjalnie przystosowane pokoje. Ponadto w hotelu do dyspozycji gości znajdują się dwie sale konferencyjne, świetlica i fitness w cenie zakwaterowania.

Nieopodal jeziora, w pobliskim lesie sosnowym, w odległości krótkiego spaceru od amfiteatru w Mrągowie znajdziemy Hotel Mazuria. To miejsce cieszące się bardzo dobrą opinią internautów, z pokojami z widokiem na jezioro, przystosowanymi do rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. W „Mazurii” przeprowadzimy konferencję, ale także skorzystamy z hydromasażu i klimatycznej sali kominkowej.

Innym cichym i spokojnym hotelem jest Hotel Eva. W hotelowej restauracji zjemy kolację ciesząc się widokiem jeziora. „Eva” udostępnia też gościom saunę i salę konferencyjną.

Jeśli wolimy spędzić czas czy zorganizować konferencje w miejscu jeszcze bardziej cichym i spokojnym, to niedaleko od Mrągowa znajduje się Ruciane Nida, gdzie zlokalizowany jest hotel Mazurski Raj. Rewelacyjny i nowoczesny ośrodek. Niektórzy mogą bardziej kojarzyć to miejsce jako Exploris Piaski czy Exploris Ruciane Nida – www.explorispiaski.pl, bo Mazurski Raj powstał właśnie na miejscu hotelu Exploris..

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *