Małe klimatyczne wesela cieszą się coraz większą popularnością. Może jeszcze daleko im do tych tradycyjnych, ale potrafią także zbudować swój urok i to za mniejsze pieniądze. To właśnie ze względu na oszczędności, przyszłe małżeństwa decydują się na tańszy wariant. Tak zwany obiad weselny może odbyć się w mniejszym lokalu a jeżeli jest to sezon letni to warto pokusić się o wyprawienie takiej uroczystości na świeżym powietrzu. Odpowiedni wystrój i miejsce zapewnią niezapomnianą atmosferę pełną uroku w tym najważniejszym dniu młodej pary. Zaznaczyć trzeba, że ilość osób na takich weselach jest znacznie mniejsza i może nie ma tam masowego zrywu do tańca to jednak powinniśmy przygotować trochę miejsca w razie gdyby pary zechciały sobie urozmaicić trochę to miłe spotkanie.

Przede wszystkim należy zadbać o dobry posiłek. To zawsze podstawa na każdej imprezie. Tutaj tym bardziej zwłaszcza, że tak naprawdę będzie to jedna z głównych atrakcji wieczoru. Innowacyjne pomysły są jak najbardziej na miejscu a w razie problemów możemy zatrudnić odpowiedniego fachowca, który skutecznie nam doradzi, jakie menu okaże się najlepsze dla naszych gości. Przyjęło się, że przez tak krótki czas podajemy dwa pierwsze dania a kolejne ciepłe znacznie później. W między czasie królują przystawki i desery. Ciepłe napoje podawane są indywidualnie na życzenie.

Cała taka uroczystość może kosztować nawet połowę tego, co wydalibyśmy za normalne wesele. To zdecydowanie spora oszczędność. Największą role odgrywa tu ilości gości, która ogranicza się do minimum. Orkiestra też nie jest wybierana z tych porywających tłumy. Przeważanie są to klimatyczne zespoły, które skutecznie umilają spożywanie posiłków nastrojową muzyką.

Takie rozwiązanie może wydawać się skromne jak na wesele, ponieważ niemal każdy chciałby je spędzić hucznie i do białego rana. Pełna sala weselna, spotkania po latach, konkursy i śpiewy. Jednak ta forma też ma swój urok i odpowiednio skomponowana sprawi, że goście nie raz będą milo wspominać ten czas, jako bardzo udany.

Więcej na: obiad-weselny-warszawa.pl – obiad weselny Warszawa..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *