Jeśli prowadzisz hotel, pensjonat lub zajmujesz się wynajmem kwater prywatnych z pewnością zdajesz sobie sprawę ile czasu należy poświęcić, aby sprostać wymaganiom Twoich klientów, dopilnować płatności i nie poczynić błędów w procesie rezerwacji. Co zrobić by to wszystko uprościć?

Z pomocą przychodzą profesjonalne programy hotelowe, które mogą usprawnić Twoją pracę i uczynić ją bardziej efektywną. Program do obsługi hotelu to bardzo duże ułatwienie dla pracowników recepcji hotelu. Programy hotelowe pozwalają między innymi na obsługę rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości, wystawianie faktur za nocleg oraz wysyłanie potwierdzeń rezerwacji. Program do obsługi hotelu pozwala na bieżące rejestrowanie ilości oraz rodzaju wolnych pokoi. Oprogramowanie hotelowe może zostać przystosowane dla kilku stanowisk pracy i co ważne – program do obsługi hotelu nie pozwoli Twoim pracownikom na dokonanie podwójnej rezerwacji tego samego pokoju.

apka4

Program do obsługi hotelu możemy dopasować indywidualnie do Twoich potrzeb. Jeśli w Twoim hotelu udostępniasz gościom dodatkowe usługi, przykładowo w formie zabiegów SPA, wypożyczania sprzętu sportowego, dostarczania posiłków itp. przygotujemy oprogramowanie hotelowe, które będzie uwzględniać opłaty za wybrane przez Ciebie dodatkowe usługi hotelowe. Programy hotelowe mogą być dużym udogodnieniem nie tylko dla pracowników recepcji, ale również dla pracowników zajmujących się sprzątaniem i przygotowywaniem pokoi dla kolejnych gości. Serwis sprzątający może uzyskać wgląd do programu hotelowego, dzięki czemu na bieżąco wie, które pokoje są aktualnie zajęte, a które właśnie zostały opuszczone przez hotelowych gości.

hotel-3

Program do obsługi hotelu to także duże ułatwienie dla działu księgowości oraz dla Ciebie, gdyż na bieżąco możesz śledzić zyski i monitorować pracę całego hotelu. Sprzedawane przez nas oprogramowanie hotelowe charakteryzuje się przejrzystym interfejsem i intuicyjnym procesem obsługi, dzięki czemu każdy z Twoim pracowników z łatwością poradzi sobie z obsługą wybranego przez Ciebie programu.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *