Mając w planie zakup okien warto by sprawdzić ceny u kilku dostawców. CO wtedy trzeba zrobić? Wtedy koniecznym jest pójście do kilku sprzedawców i zapytanie o cenę. Nasza usługa to ułatwia. Wejdź do nas na stronę i wypełnij formularz. Nie będziesz musiał nigdzie wychodzić. Jeden email pozwoli ci otrzymać kilka wycen na okna. Gwarantujemy najwyższą jakość, rynkowe ceny i sprawne wykonanie usług. Pamiętajmy, że okna z aluminium są nie tylko eleganckie i stylowe, ale również stosunkowo lekkie, więc dają możliwość instalacji wielu skrzydeł równocześnie, nie obciążając przy tym konstrukcji budynku. Jeśli nieodpowiednio wybierzemy, możemy w przyszłości ponosić dodatkowe koszty związane z eksploatacją budynku. A tego przecież byśmy nie chcieli. Jesteśmy ambitni. Nie dziwi zatem fakt, że nasza wydajność sięga wielu jednostek okiennych rocznie.

Okna pcv to jakość w rynkowej cenie. Konserwacja tego typu okien nie jest uciążliwa, ale nie można o niej zapomnieć, jeśli stolarka ma być niezawodna przez wiele lat. Okleiny mogą być stosowane zarówno w jednostronnym, jak i dwustronnym wykończeniu profili. Kilkuletnie doświadczenie w produkcji oraz montażu zapewnia naszym klientom komfort użytkowania zakupionych elementów oraz w całości pozwoli wykorzystywać ich zalety. Okna aluminiowe są bardzo szczelne i proste w użytkowaniu dzięki nowoczesnym systemom profili. Inaczej mówiąc mamy wszystko dla domu. Okna z PCV wytwarzane przez producentów z którymi kooperujemy nie wymagają tak budżetowych zabiegów renowacyjnych ale nie są też wolne od konieczności konserwacji.

Okna dla Ciebie

Nasza oferta handlowa nie ogranicza się wyłącznie do handlu, w zakres naszych usług wchodzi także transport, montaż i inne prace budowlane, wszystko co konieczne do fachowego wykonania nawet trudnych realizacji. Staramy się zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze okna oraz drzwi są odporne i wytrzymałe przez co nie niszczą się pod działaniem wody, zimna czy innych czynników atmosferycznych. Sposób montażu uzależniony jest cech materiałów, z których został wykonany budynek oraz jego miejsca w którym się znajduje. Mamy certyfikaty rozpoznawalnych firm, potwierdzające znajomość ich produktów. Braliśmy również udział w szkoleniach ofertowych a także dotyczących ciepłego montażu. Montażem stolarki otworowej zajmujemy się od 2002 r. W tym okresie realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju w każdym województwie. Branża stolarki budowlanej i technik osłonowych jest prężnie rozwijającą się branżą i dlatego też kładziemy duży nacisk na szkolenia, by móc proponować naszym Odbiorcom najdogodniejsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Dajemy 5 lat gwarancji

okna twoje-okna

Przez ten czas twoje-okna naprawi drzwi i okna swojej produkcji. Aby spełnić wymagania odbiorców produkujemy stolarkę budowlaną o klasie antywłamalności RC2 oraz RC3. Jako, że chcemy dotrzeć ze swoją ofertą sprzedażową do szerokiego grona klientów, w asortymencie posiadamy również okucia okienne, które nie są już sprzedawane przez ich wytwórców. W wytwarzanych przez nas oknach oraz drzwiach balkonowych stosujemy najnowsze rozwiązania, jakie występują w produkcji szyb zespolonych. Proponujemy pełen zakres usług na każdym ich etapie – zaczynając od wyboru produktu, poprzez pomiar do montażu końcowego. Nieszczelne okna, przez które hula wiatr, skrzydło uszkadzające ościeżnice, ciężko poruszająca się klamka, upychane na siłę skrzydło to tylko kilka ze skutków braku regularnej regulacji i konserwacji stolarki okiennej. Porównaj ceny okien z http://twoje-okna.com.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *