Wśród wielu wszystkich gier komputerowych, które urosły do rangi już kultowych, jedną ze sztandarowych wręcz gier, w które wielu młodych (i nie tylko młodych) ludzi gra po dzień dzisiejszy, mimo iż od wydania upłynęło już dość sporo jest bez wątpienia Grand Theft Auto San Andreas. Gra, swego rodzaju symulator członka gangu działającego w mieście San Andreas, zapewnia graczowi wiele różnorodnych możliwości, oraz misji do wykonania. Przede wszystkim jednak dość realistycznie odwzorowuje realia działania amerykańskich, multikulturowych gangów, gdzie w każdej dzielnicy miasta rządzi gang innej narodowości, które lub to ze sobą współpracują, lub też toczą regularne wojny. Grand Theft Auto San Andreas pod tym względem jest bardzo dopieszczoną grą, aczkolwiek warto zainteresować się także dodatkowymi modyfikacjami do tej wyjątkowej gry, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić sobie rozgrywkę. Sprawdźmy zatem jakie mamy możliwości w tym zakresie.

Jakie mody dostępne są do GTA san Andreas?

Aby przekonać się, jakie mody dostępne są do tej wyjątkowej gry, oraz jak wielka jest ich ilość, trzeba będzie znaleźć odpowiedni portal internetowy zajmujący się rozprowadzaniem tego typu oprogramowania. Jednym z nich może tutaj być chociażby modbase.pl, za pośrednictwem którego bez większych trudności, będziemy mogli pobrać praktycznie wszystkie obecnie działające na rynku mody do GTA SA. Możemy na przykład wgrać odpowiednie mody, które będą poszerzały arsenał broni dostępnej w grze, co z całą pewnością ucieszy każdego z graczy, którym pewnych rodzajów broni brakowało. Możemy także całkowicie odmienić świat gry na przykład na zimowy, dzięki czemu wszystkie przedmieścia San Andreas będą pokryte śniegiem, natomiast tu i ówdzie będą pojawiały się choinki. Mamy do wyboru także zupełnie nowe pojazdy, których na próżno szukać w podstawowej wersji gry. Można więc powiedzieć, iż mody mają za zadanie przede wszystkim podnieść atrakcyjność gry, dopasowując jej klimat do bardziej osobistych preferencji poszczególnych graczy. Trzeba będzie tylko znaleźć odpowiednie pliki, dopasować je do posiadanej wersji programu, i można instalować, a następnie cieszyć się zmodyfikowaną wersją GTA San Angreas.

Co jeszcze osiągniemy za pomocą modów do gier

W przypadku gry Grand Theft Auto San Andreas możemy na przykład zainstalować moda który zapewni nam możliwość osiągnięcia efektu prawdziwego driftu, zbliżonego do tego, do jakiego przywykliśmy w grze Need For Speed Carbon. Jest to więc dość dobrze przemyślane poprawienie realizmu gry. Możemy także pobrać takie modyfikacje do gta sa które zapewnią nam możliwość znacznego powiększenia mapy rozgrywki, na przykład o Vice City: Vice City i Liberty City, dzięki czemu gracz będzie miał bardzo dużą mapę do rozgrywki, a co za tym idzie, będzie miał jeszcze więcej pracy i możliwości rozwoju gry.

Podsumowanie

Można tutaj więc powiedzieć, iż wszystkie modyfikacje do gier, przede wszystkim zaś do tytułowej w naszym przypadku, kultowej już gry Grand Theft Auto San Andreas, to bardzo dobre rozwiązanie dla graczy bardziej wymagających, którzy lubią aby rozrywka płynąca z gry była jeszcze większa, aby poszerzać stale swoje możliwości w grze, wbrew podstawowym zasadom narzuconym jej z góry przez autorów. Zachęcam serdecznie do wypróbowania modów, które znajdziemy na stronie modbase.pl, do której link podaliśmy już wyżej.

.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *