Zabieg liposukcji swoją popularność zawdzięcza celebrytom. To oni bowiem jako pierwsi odsysali sobie w jednym miejscu, by dodać trochę ciałka w innym. Warto pamiętać, że taka terapia nie należy do zabiegów odchudzających, a jedynie modelujących sylwetkę.

Mówiąc wprost, liposukcja nie sprawi, że nagle stracimy 10 kilogramów. Może jednak pomóc w pozbyciu się upartych „boczków”, nadmiaru tłuszczu w okolicy ramion, czy podkreślenia talii. Efekty widać od razu, jednak należy pamiętać, że ciało potrzebuje trochę czasu, żeby ostatecznie się ukształtować. Skoro wiemy już mniej więcej na czym polega słynne „odsysanie tłuszczu”, warto zastanowić się chwilę, gdzie wykonamy zabieg liposukcji w Krakowie. Istnieje wiele gabinetów medycyny estetycznej mających w swojej ofercie liposukcję.

Liposukcja Kraków – jakie zabiegi liposukcji wykonamy w Krakowie?

Salony w Krakowie wykorzystują nowatorską metodę liposukcji strumieniem wody, ten sposób jest zdecydowanie mniej inwazyjny od klasycznego zabiegu, a efekty powinny pozostać na dłużej. Można również wykonać klasyczny zabieg liposukcji. Niejeden salon kosmetyczny w Krakowie oferuje cały wachlarz zabiegów modelujących. Dostępne jest również liposukcja ultradźwiękowa, jest to zabieg nieinwazyjny, co czyni go bezpieczniejszym i zdecydowanie bardziej przyjemnym. Komórki tłuszczowe są rozbijane przez ultradźwięki i zamieniane w emulsję, niszczy się błonę komórkową przez co komórki zaczynają się kurczyć, a później rozbijają się. Powoduje to zwiększenie elastyczności skóry i poprawę jej wyglądu.

Należy pamiętać, że każda, nawet najmniejsza ingerencja w ludzkie ciało, wymaga oceny lekarza. Istnieje szereg przeciwskazań do zabiegu, między innymi jest to: zbyt wysokie BMI, podeszły wiek, choroby przewlekłe. Dlatego zawsze przed zabiegiem należy skonsultować się ze specjalistą, który oceni stan naszego zdrowia.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *