Wiele przedsiębiorstw specjalizujących się w tworzeniu filmu długo jak i krótkometrażowego interesuje się tematem rentalu sprzętu filmowego. Wbrew pozorom jest to bardzo rozwijający się temat, a chętnych na wynajem profesjonalnych kamer czy innych sprzętów niezbędnych do kręcenia filmów nie brakuje.

Wypożyczalnia sprzętu filmowego jest przedsięwzięciem bardzo pochłaniającym przedsiębiorstwo gdyż należy sprawdzać aktualnie dostępne na rynku najnowsze nowinki technologiczne. Klienci firm, które w swojej ofercie mają wynajem sprzętu filmowego mogą skorzystać z profesjonalnego sprzętu bez konieczności zakupu tego bardzo drogiego sprzętu.

W zależności od potrzeb klient wypożyczyć może sprzęt na dowolnie wybrany okres czasu. Oferta przedsiębiorstwa uzależniona jest również od zakresu przedsięwzięcia jak i od aktualnej dostępności specjalistycznych maszyn filmowych. W zależności od potrzeb strony mogą zawrzeć indywidualną umowę na wynajem sprzętu. Istnieje również możliwość negocjowania cen wynajętego sprzętu.

Przedsiębiorstwa wynajmujące sprzęt bardzo często oferują również jego transport w wyznaczone miejsce za dodatkową opłatą. Z uwagi na bardzo wysokie koszty sprzętu istnieje również możliwość jego ubezpieczenia za dodatkową opłatą od różnego rodzaju zdarzeń losowych takich jak uszkodzenie lub kradzież.

Oferta produktowa skierowana jest również dla klientów nie prowadzących działalności gospodarczej oraz nie powiązanych bezpośrednio z przedsiębiorstwem. Takie osoby jednak muszą przejść bardziej złożony proces weryfikacji tożsamości dla większego bezpieczeństwa transakcji.

Wynajem sprzętu filmowego? Kraków może korzystać z oferty: http://www.rentgrandfox.pl/

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *