Każdy z nas chciałby odnieść sukces. Chcemy zarabiać jakąś godną pensję, zdobyć dobre stanowisko, mieć kochaną i kochającą nas rodzinę i przyjaciół. Jednak często nic w tym kierunku nie robimy. Tymczasem wiele jesteśmy w stanie zdziałać, dbając o siebie i swój strój.

Jak to działa?


Dobry wizerunek

Wyobraźmy sobie- jak byśmy chcieli wyglądać? Zazwyczaj gdzieś w myślach pojawia nam się obraz nas samych ubranych we włoską koszulę, kamizelkę, dobrej jakości buty. Idziemy w słońcu ulicą, w ręce trzymamy kubek z kawą, przy uchu mamy telefon- oczywiście prowadzimy ważną rozmowę. Przez ramię zaś mamy przewieszoną torbę.

tor5

Nie bez powodu wyobrażamy sobie takiego, a nie innego mężczyznę. Pomyślmy sami- kogo prędzej zatrudnimy- powyższą osobę, czy osobę niepewną siebie, w zmiętolonej koszuli? Komu damy lepsze stanowisko? Jeśli zaczniemy dbać o siebie, szybko zauważymy zmiany w naszym życiu i w naszym charakterze oraz sposobie bycia.

Torby męskie na ramię

Zauważmy, że powyższe wyobrażenie człowieka sukcesu nie posiada plecaka, lecz torbę na ramię. Ulegamy nieprawdziwym wyobrażeniom, że torba to tylko atrybut kobiety. Tymczasem dzisiaj w sklepach znajdziemy wiele toreb przeznaczonych dla mężczyzn, które znaczeni różnią się od tych kobiecych. Przede wszystkim mają one inaczej ułożone przegrody- są dostosowane do tego, co zazwyczaj niesie w torbie mężczyzna. Ponadto są innego kształtu i innych kolorów. Jednak nie każdy sklep oferuje mężczyznom dobre jakościowo i stylowe torby. Gdzie szukać tych najlepszych?

Torby męskie Puccini

Oczywiście w sklepie Puccini. To tutaj znajdziemy niepowtarzalne torby na ramię i wiele innych. Produkowane są one z najwyższej jakości materiałów, zaś te modele skórzane wyrabiane są z legendarnej już włoskiej skóry. Ponadto torby Pucciniego wyróżnia ciekawy design. Są one często stylizowane na dawne torby, co nadaje im ponadczasowej elegancji. Szczególną popularnością cieszą się tutaj torby listonoszki. Warto jeszcze dodać, że Puccini stworzył również małe listonoszki- idealne na wszelkie okazje, kiedy to nie musimy brać wiele rzeczy ze sobą. Sprawdź ofertę na torby męskie w sklepie Puccini – https://sklep.puccini.pl/torby-meskie

tor6

Torby na laptopa

Warto jeszcze wspomnieć, że jeśli często musimy jeździć do pracy z laptopem, to warto jednak kupić osobną torbę na laptopa, które firma Puccini też ma swojej ofercie. Unikniemy wtedy krępujących sytuacji, kiedy to podczas ważnego spotkania, chcąc wyciągnąć laptop z torby, wyciągniemy przy okazji rysunki dzieci i swój lunch, a wyjmując ważne dokumenty odkryjemy, że nasz kubek termiczny niestety nie jest tak świetny i oblał część dokumentów.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *