Zęby jak u gwiazdy

zdrowe zęby

Stomatologia to interesująca gałąź medycyny, która nieustannie się rozwija. Co prawda obecnie pacjenci mogą wybierać w coraz większym gronie specjalistów, jednak nadal największą popularnością cieszą się ci, którzy są sprawdzeni i empatyczni. Profesjonalne podejście do pacjenta można zauważyć nie tylko w sposobie traktowania osoby przychodzącej na konsultację, ale również w poszerzaniu wiedzy przez lekarza.

Jest to warunkowane ustawą o kształceniu lekarzy i lekarzy dentystów, ale nie wszyscy się do tego stosują. A szkoda, bo stomatologia estetyczna powinna być coraz bardziej rozpowszechniona. Dlatego polecam zapoznać się z dostępnymi w jej zakresie zabiegami na stomatologia-impla.pl/stomatologia-estetyczna/. Pacjenci mają szansę na uzyskanie wspaniałego uśmiechu, który będzie niemal identyczny jak naturalny. Ba, w bardzo wielu przypadkach będzie to nawet ładniejszy uśmiech niż ten, którym mógł się cieszyć pacjent wcześniej. W końcu wiele osób zmaga się z różnymi przebarwieniami, których nie można usunąć domowymi sposobami. W drogeriach jest mnóstwo past wybielających, które reklamują gwiazdy. Niestety większość z nich ma na zębach porcelanowe licówki, czyli specjalnie wykonane nakładki na zęby. Nijak ma się to ich naturalnych zębów. Pasty pomogą zlikwidować tylko najlżejsze osady, a czasami nawet osad z herbaty i kawy może być zbyt ciężki do wybielenia tym sposobem. Właśnie dlatego lepiej skonsultować się z lekarzem dentystą w celu wybrania odpowiedniego sposobu wybielania zębów.

Każda technika powinna być poprzedzona dokładnym oczyszczeniem z kamienia i osadu przez skaling i piaskowanie. Dzięki temu można pozbyć się przebarwień zewnętrznych, a następnie wykorzystać sposoby wybielania zewnętrznego domowego lub profesjonalnego mocniejszymi środkami wybielającymi. Najpopularniejszym jest nadtlenek mocznika, który nadaj się do wybielania zębów żywych oraz leczonych kanałowo nawet kilka lat wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *