Wszystko co musisz wiedzieć o przypinkach reklamowych

przypinki

Przypinki reklamowe to niezawodny sposób na skuteczną i niedrogą reklamę każdej firmy. Im większa ilość zamówionych przypinek, tym cena bardziej spada w dół. Na rynku znajdziemy przypinki okrągłe, kwadratowe, prostokątne, trójkątne, ośmiokątne a nawet w kształcie serca. Ich rozmiar wacha się od 25 mm do 100 mm.

Przypinka reklamowa może być wykonana ze standardowym zapięciem na agrafkę, magnes, z otwieraczem do butelek (zalecane na imprezy plenerowe, juwenalia), otwieraczem z magnesem oraz kotylionem (nadaje przypince elegancki charakter, zazwyczaj stosowany na konkursach czy olimpiadach). Korpus plakietki powinien być aluminiowy, pokryty folią w celu zabezpieczenia obrazu znajdującego się na naszej przypince przed ścieraniem czy warunkami atmosferycznymi. Druk obrazu, jak i samej przypinki powinien być wysokiej jakości.

Koszt wykonania nawet dużej ilości plakietek, raczej nie zmniejszy naszego firmowego budżetu, więc na ten czynnik powinniśmy zwrócić uwagę. Firmy zajmujące się tworzeniem plakietek reklamowych oferują do wykorzystania gotowe wzory lub pomoc grafika. Jeśli nie jesteś mistrzem Photoshopa, lecz pomysł tkwi w Twojej głowie, nic straconego. Najlepiej jest wykonywać przypinki z logiem firmy i obrazkami, które łatwo rzucają się w oczy. Na większych rozmiarach plakietek warto umieścić slogany reklamowe albo krótki opis naszej firmy.

Dlaczego warto inwestować w przypinki reklamowe? Odpowiedź jest bardzo prosta. Ludzie uwielbiają taką formę reklamy. Przygarną do siebie wszystko, co mogą dostać w prezencie, za darmo. Szczególnie u młodzieży można zauważyć zainteresowanie przypinkami. Noszą je przyczepione do plecaków, t-shirtów i torb. Codziennie na ulicy jesteśmy zalewani przez różnorodne materiały promocyjne, więc nasz pomysł musi być unikalny i charakterystyczny.

Profesjonalne przypinki zamówimy na www.nuvision.pl. Firma NuVision oferuje także w sprzedaży akcesoria i maszynki do produkcji przypinek reklamowych..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *