Obowiązki druhny na ślubie

sukienki dla druhen

Nikt tak naprawdę nie przywiązuje większej wagi do tego, jak odpowiedzialnym zadaniem jest bycie druhną na ślubie. To druhny pomagają pannie młodej dopasować odpowiednią kreację, makijaż i wszystkie możliwe dodatki. Jak również same wybierają wraz z panną młodą kreacje dla siebie. Sukienki dla druhen nie powinny być bardziej spektakularne, niż suknia panny młodej. Jest to bardzo ważne, i to również leży w kompetencji druhny aby dopilnować, aby tak się nie stało.

Sukienki dla druhny nie powinny być również białe, o tym również należy pamiętać. Suknie dla druhen, powinny być również jednakowe. Suknia druhny, jest to bardzo ważny element, który trzeba dopracować. Druhna towarzyszy pannie młodej zarówno przed ślubem, w trakcie ślubu, jak również po ślubie.

Druhny wraz ze świadkową urządzają wieczór panieński, który jest bardzo ważny dla panny młodej, i jest przez nią wspominany przez bardzo długi czas. Dlatego też musi być urządzony w sposób prawidłowy. Druhny towarzyszą  pannie młodej przed wejściem do kościoła. Dbają o to aby makijaż się nie rozmazał, a włosy się nie rozczochrały. Jest to bardzo odpowiedzialne zadanie, ponieważ panna młoda w stresie nie jest w stanie myśleć o takich rzeczach. Tak więc przygotowanie panny młodej do wejścia do kościoła jest jednym z podstawowych zadań druhen.

Druhny powinny również dbać o dobre samopoczucie panny młodej. Panna młoda nie może pójść na swój ślub zdenerwowana, ponieważ zwyczajnie pod wpływem nerwów może się przewrócić albo coś strącić. Po wyjściu z kościoła druhny powinny rozprowadzić po gościach płatki róż, albo ryż, którym goście powinny obsypać parę młodą po wyjściu z kościoła. Para młoda z pewnością nie ma na to czasu, a sypanie pary młodej różami albo ryżem jest tradycją, której powinno się przestrzegać. Dlatego też jest to bardzo ważne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *