Coraz więcej osób zaczyna interesować się tematyką zdrowego odżywiania, które jest gwarantem dobrego samopoczucia i lepszego zdrowia. W ten sposób, nieuchronnie dochodzimy do kwestii związanej z różnymi suplementami diety, które jeszcze lepiej chronią przed niekorzystnymi czynnikami z otoczenia. Jednym z dobrych przykładów jest AFA Klamath, czyli mikroalga pozyskiwana z jeziora Klamath znajdującego się w USA.

Wspomniane mikroalgi posiadają tak doskonałe warunki rozwoju, że stają się idealnym codziennym suplementem diety, który jest w stanie uzupełnić niedobory, jakie zazwyczaj pojawiają się w naszej diecie.

AFA Klamath – co w sobie zawiera?

AFA Klamath to bogate źródło witamin, minerałów, a także innych wartościowych dla naszego organizmu składników. Przede wszystkim, w jej składzie znajdziemy witaminy z grupy B, a zwłaszcza witaminę B12, której braki są dość powszechne w standardowej diecie Europejczyków. Obok witamin z grupy B, AFA Klamath to cenne źródło witaminy A i E.

Co najlepsze, ich działanie jest o wiele bardziej skuteczne niż ma to miejsce w przypadku syntetycznych witamin, które często spożywamy w postaci proszku lub kapsułek. Mikroalgi to natura w czystej postaci, stąd ich działanie jest o wiele bardziej skuteczne – nasze organizmy po prostu lepiej przyswajają to, co jak najbardziej naturalne.

Obok witamin, w składzie tejże mikroalgi znajdziemy takie minerały jak żelazo, wapń, fosfor czy selen. Żelazo pełni funkcję chroniącą przed takimi schorzeniami jak anemia, zmęczenie oraz nieprawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Z kolei wapń jest budulcem naszych kości i zębów, a dodatkowo odpowiada również za prawidłowe funkcjonowanie naszych mięśni oraz odpowiedni przepływ krwi w organizmie.

Mikroalgi jako suplementy diety w pełni sprawdzają się w swej roli i pozwalają nam cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Więcej o tej rewelacyjnej mikroaldze, jaką jest AFA Klamath możecie przeczytać na http://afaklamath.pl, serdecznie zapraszamy!

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *